замовити зворотній дзвінок
+38 (066) 007-007-2
другие наши телефоны

+38 (066) 007-007-2

+38 (067) 285-03-40


категорії
Меню

Про компанію

FASHION HOME це проектно-будівельна компанія, наш основний напрямок діяльності - індивідуальне житло. Ми займаємося архітектурно-будівельним проектуванням і продажем готових проектів з 2005р.

 

Нами накопичен унікальний досвід у сфері приватного житлового будівництва, так як ми беремо участь у  кожному етапі будівництва-від вибору концепції і розробки ескізів будинку  до повного циклу будівельно-монтажних робіт і благоустрою ділянок. Набуті та систематизовані знання дозволяють цілком і всебічно вирішувати  як проектні так і будівельні завдання.

 

Проекти FASHION HOME це симбіоз архітектурної виразності, технічних рішень і економічності. Оскільки в створенні проектів беруть участь не тільки архітектори, конструктори, інженери та дизайнери, а й будівельники, а також виробники будівельних матеріалів і конструкцій. Вагомий внесок роблять і наші клієнти, вказуючи на функціональні та споживчі властивості проектів і реалізованих за цими проектами  будинків. Вже готові проекти постійно оновлюються і доповнюються завдяки спостереженням при  авторському  нагляді  та зворотного зв'язку від наших клієнтів.

 

Вибираючи наші продукти та послуги Ви обираєте надійного партнера, який буде поруч на всьому протязі реалізації проекту будинку.