замовити зворотній дзвінок
+38 (066) 007-007-2
другие наши телефоны

+38 (066) 007-007-2

+38 (067) 285-03-40


категорії
Меню

Як придбати

Для того щоб придбати потрібний проект будинку  достатньо натиснути кнопку «ЗАМОВИТИ» на сторінці проекту, у правій частині екрану, під основною інформацією про проект.


У меню, що з'явилося, необхідно заповнити контактну інформацію та вказати назву проекту.


 Придбати проект також можна і іншими способами:

  • Купити в офісі
  • Купити по телефону, Skype, Viber
  • Купити через електронну пошту або соціальні мережі.

Важливо!

Кожен типовий проект розрахований на усереднені кліматологічні та геологічні умови середньої смуги центральної східної Європи, але слід пам'ятати що будова ґрунтів , рівень опадів, глибина промерзання ґрунту, рівень ґрунтових вод та інші умови можуть суттєво відрізнятися навіть у межах однієї області, тому рекомендуємо додатково до проекту замовляти адаптацію його фундаментів, або адаптацію всього проекту. 

Як Замовити доповнення до проекту

 Як замовити адаптацію проекту, адаптацію фундаменту, проект інженерних мереж, індивідуальний проект, дизайн проект інтер'єрів, ландшафтний дизайн або будь-який  інший додаток можна прочитати на сторінці "ЯК ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ" 
 Вартість доповнень до проекту вказана у відповідному розділі сайту, або встановлюється індивідуально, для того щоб визначити скільки буде коштувати необхідні Вам зміни відправте запит або зв'яжіться з нашим менеджером.

Оплата проекту

Проект можна оплатити будь-яким зручним для Вас способом:

  • Оплата кредитною карткою або через термінал банку 
  • Грошовим переказом – будь-який з відомих платіжних систем переказів (Western Union, Unistream, Kontakt, Золота корона і т. д.) 
  • Безготівковий платіж переказом з Вашого банківського рахунку.
  • Оплата готівкою.

Строки поставки проекту

В залежності від комплектації та доповнень до проекту термін виконання замовлення становить від 3 до 30 днів. В окремих випадках, при замовленні індивідуальних змін до проекту чи замовлення індивідуального проекту, можливе збільшення терміну формування замовлення, за попереднім погодженням з замовником.

Передача проекту клієнту

Передача проекту клієнту можлива тільки після повної його оплати. Однак ми вперше пропонуємо поетапну оплату і поетапну передачу проекту, для того щоб зробити операцію більш прозорою і комфортною для наших клієнтів. Після оплати 50% вартості проекту ми передаємо Вам розділ Архітектурні рішення в електронному вигляді, після оплати 90%- розділ Конструктивні рішення., після 100% - передача друкованих примірників проекту і специфікації матеріалів до проекту. Також ще до повної оплати проекту наші архітектори готові надати консультації і відповісти на запитання за проектом.
 Передача проекту клієнту можлива кількома способами: 

  • Доставка кур'єром безпосередньо в руки клієнтові
  • Доставка будь-якою поштовою системою доставки
  • Передача особисто в офісі.

Кожен проект комплектується двома примірниками альбомів креслень.