замовити зворотній дзвінок
+38 (066) 007-007-2
другие наши телефоны

+38 (066) 007-007-2

+38 (067) 285-03-40


категорії
Меню

Зміна готових проектів

Незважаючи на те, що типові проекти мають ряд вагомих переваг, але на жаль вони не можуть врахувати побажань кожної окремої людини. З цієї причини багато хто з наших клієнтів вдаються до внесення змін у проект.

Архітектори, конструктори, дизайнери і інженери нашої компанії здатні внести зміни будь-якого ступеня складності в кожен з типових проектів представлений на нашому сайті або будь-якому іншому проекті виконаним професійним проектувальником. Серед змін проектів можна виділити кілька основних напрямів:


Адаптація фундаментів

Це найбільш затребуваний тип змін. Так як саме фундамент визначає контакт майбутньої будівлі з основою, на якій воно буде зводитися.

До складу робіт з адаптації фундаменту входять розрахунок навантажень від будівлі на підставу, вибір необхідного типу фундаменту і креслення «план фундаментів», «перетину фундаментів і підстави», «будівництво», «план ростверку фундаментів», «план пальового поля» (при необхідності), специфікація матеріалів.

Вартість адаптації фундаментів складає 20% від вартості проекту.Адаптація конструкцій до кліматичних умов ділянки

Оскільки погодні умови досить сильно відрізняються навіть на невеликих територіях, в середніх широтах східної Європи зустрічаються кілька кліматичних зон з різним рівнем опадів, з різною силою вітрів, кількістю сонячної радіації - всі ці фактори слід неухильно враховувати для надійної і довговічної служби споруджуваного будинку. Адаптація проекту до кліматичних умов включає розрахунок всіх конструкцій будівлі на вплив снігових, вітрових інших навантажень, адаптацію температурного режиму. За підсумком розрахунків вносяться необхідні виправлення в креслення проекту.

Вартість адаптації проекту до кліматичних умов становить 30% від вартості проекту.Адаптація проекту до сейсмічних умов

Всі наші проекти можна адаптувати для будівництва в сейсмічно активних зонах. Така адаптація включає комплекс конструктивних заходів і рішень, спрямованих на підвищення загальної жорсткості будівлі і можливості протистояти активним сейсмічних впливів.

Вартість адаптації проекту до сейсмічних умов становить 20% від вартості проекту.Коригування планувального рішення.

Одним з найпоширеніших змін у проекті є зміна планувального рішення. Саме планувальне рішення формує індивідуальність внутрішнього простору, це той аспект проекту який робить будинок зручним і комфортним для конкретної людини, адаптивним для його способу життя, функціональним для всіх процесів в будинку.

Вартість коригування планувального рішення залежить від ступеня переробки креслень проекту, і встановлюється індивідуально від 10%. Коригування планувального рішення може стосуватися тільки перегородки, в такому випадку вартість буде мінімальною, або ж впливати на розташування несучих внутрішніх і зовнішніх стін - це спричинить істотні зміни в проекті.

 

Зміна зовнішнього вигляду будівлі

Зовнішній вигляд будинку – це відображення смаку і почуття стилю його власника, тому для кожної людини, яка починає будівництво будинку це важливий аспект. Наші архітектори та дизайнери готові запропонувати художнє переосмислення зовнішнього вигляду. Зміна зовнішнього вигляду включає розробку візуалізацій коригування креслень фасадів.

Вартість даного виду послуг становить 30-40% в залежності від обсягу робіт.
Зміна стилістики архітектурного рішення


Нерідко в роботі ми стикаємося з тим, що клієнту подобається об'ємно-просторове і планувальне рішення будинку, але не подобається стилістика його архітектури. Вирішити таку задачу і внести відповідні зміни в 3D модель нам під силу. З допомогою використання архітектурних засобів виразності та застосування різних будівельних матеріалів один і той же будинок може виглядати зовсім по-різному. Послуга зі зміни стилістичного рішення зовнішнього виду будинку включає розробку об'ємної моделі будинку, у кількох варіантах, креслень фасадів, креслень вузлів і архітектурних деталей. Кількість варіантів не обмежуємо, адже кінцеве рішення має подобається нашим клієнтам.

Вартість послуги становить 25-60% від вартості проекту.


Зміна конструктивного рішення

Крім об'ємно-планувальних змін вдома ми готові запропонувати зміни конструктивного рішення, заміну окремих конструкцій іншими. Наприклад заміну типу перекриттів з дерев'яного на монолітно-залізобетонне і навпаки, або заміну типу перемичок, перегородок і т. п. В залежності від віддаленості виробничої бази або економічної доцільності. Вартість таких змін становить від 30% вартості проекту


Зміна застосовуваної технології будівництва

Сучасний ринок будівельних технологій пропонує великий спектр можливостей і рішень. Кожна будівельна технологія має свої переваги і недоліки і кожна людина сама вибирає які параметри для неї більш пріоритетні. Проекти будинків завжди прив'язані до конкретної технології будівництва і наші проекти не виняток. Однак фахівці нашої компанії можуть провести адаптацію проекту під будь-яку з існуючих будівельних технологій при цьому зберігши зовнішній вигляд будинку і його планувальне рішення.

Вартість даного виду робіт встановлюється індивідуально.


Комбінація видів змін

І нарешті, ми можемо запропонувати Вам виконати комплекс з усіх вище зазначених змін або їх комбінації.

Вартість робіт при комбінованих коригування буде дешевше суми з кожного окремого пакету змін.