замовити зворотній дзвінок
+38 (066) 007-007-2
другие наши телефоны

+38 (066) 007-007-2

+38 (067) 285-03-40


категорії
Меню

Ландшафт

Невід'ємною складовою частиною індивідуального житлового будинку є прибудинкова територія. Упорядкована ділянка, з можливістю на неї потрапити безпосередньо з дому, для багатьох є основною метою будівництва приватного будинку. Від того, як вирішен благоустрій ділянки, залежить сприйняття самого будинку і його архітектурна виразність, тому ландшафтний дизайн є важливим аспектом формування всього образу власного будинку.


Ландшафтний дизайн або ландшафтна архітектура є підрозділом архітектурної діяльності. Це не тільки наука або практичне ремесло, це відокремлений вид діяльності, спрямований на створення об'ємно-просторової організації природних просторів, з метою формування художнього образу і вирішення функціональних задач. Як у будь-якого образотворчого мистецтва у ландшафтного дизайну є свої інструменти, до них можна віднести природні екологічні системи, окремі рослини або природні утворення, всі створені людиною об'єкти: будівлі і споруди, інфраструктурні об'єкти, малі архітектурні форми тощо. Завдяки композиційним прийомам і рішенням, використовуючи ці інструменти ландшафтні архітектори здатні перетворити будь-яку територію в об'єкт мистецтва.

Наша компанія володіє широким досвідом з благоустрою прибудинкових ділянок і допоможе розробити повний проект ландшафтного дизайну ділянки, заснованого на Ваших уподобаннях і побажаннях. Проект ландшафтного дизайну - це комплексний проект, що включає рішення цілого ряду питань:

  • функціональне зонування
  • художній образ
  • підбір і грамотне розташування рослин залежно від умов їх зростання
  • проектування інженерних систем поливу, дренажу, освітлення та ін.
  •  проектування допоміжних і садових будівель, малих архітектурних форм: гаражів, гостьових будиночків, дитячих майданчиків, господарських будівель, споруд для тварин та інвентаря, елементів садового дизайну та ін.


Вартість розробки проекту ландшафтного дизайну ділянки становить від 550грн/м2