замовити зворотній дзвінок
+38 (066) 007-007-2
другие наши телефоны

+38 (066) 007-007-2

+38 (067) 285-03-40


категорії
Меню

Склад проекту FashionHome

Проект приватного будинку, який Ви купуєте, це не просто набір кольорових візуалізацій і креслень, з керівництвом по будівництву будинку. Це, в першу чергу, детально спланована і продумана концепція Вашого майбутньго життя. Схеми і креслення, які представлені в проекті, включають рішення по інсоляції, теплоізоляції і акумуляції тепла в будинку, оптимальному конструктивному рішенню, без зайвих внутрішніх несучих стін, балок, фундаментів. Проект враховує ефективні витрати будівельних матеріалів.

 Наша філософія відрізняється від підходу більшості проектних компаній, ми не використовуємо зайвий запас міцності в будинках і не хочемо, щоб за наш спокій розплачувалися наші клієнти, ми впевнені в наших раціональних рішеннях і застосовуємо конструкції саме ті, які є достатніми для надійної і довговічної служби будинку.

Склад проекту:

1. Фотореалістичні візуалізації будинку з усіх ракурсів з високою роздільною здатністю.

2. Альбом креслень марки АР (архітектурні рішення), до складу якого увійшли креслення:

· Загальні дані проекту

· Загальні вказівки до проекту

· План першого поверху з усіма розмірами, і прив'язкою розташування всіх конструктивних елементів (несучі стіни, колони, перегородки, прорізи, вентиляційні канали, димоходи, спеціальні конструкції, сантехнічні прилади і т.д.)

· План другого поверху (за наявності)

· План цокольного / мансардного поверху (при наявності)

· Маркувальний план першого поверху (із зазначенням типу підлоги, маркуванням дверних отворів, маркуванням віконних отворів)

· Маркувальний план другого поверху (за наявності)

· Маркувальний план цокольного / мансардного поверху (при наявності)

· План покрівлі із зазначенням відміток, прив'язкою положенням водосточної системи

· Розріз 1-1 з перетином по основним конструктивним елементам будівлі

· Розріз 2-2 з перетином будівлі по сходах

· Розріз 3-3 (при необхідності відображення спеціальних конструктивних рішень не відображених в розрізах 1-1 і 2-2)

Фрагмент розрізу (деталізоване креслення перерізу зовнішньої стіни будинку в масштабі М 1:20 із зазначенням всіх варіантів примикання конструкцій до неї: фундаментів, перекриття, навісів, балконів, покрівлі тощо)

· 1 Вузол (Спирання покрівлі на зовнішні стіни)

· 2 Вузол (спирання покрівлі на внутрішні стіни)

· 3 Вузол (конструктивне рішення гребіня покрівлі)

· 4 Вузол, 5,6,7 (конструктивне і архітектурне решення примикання навісів, балконів, ганків, спирання конструкцій на колони  чи стойки, декоративні елементи фасадів)

· Експлікація підлог

· Специфікація вікон

· Специфікація дверей

 

3. Альбом креслень марки КР (конструктивні рішення). В проектній практиці, як правило, ведеться більш детальне і конкретне найменування конструктивного розділу: КМ (конструкції металеві), КЖ (конструкції залізобетонні), КД (конструкції дерев'яні) і т.д., в наших проектах ми їх узагальнюємо в один розділ, включаючи всі необхідні рішення, оскільки кожен проект являє собою сукупність цих розділів і для простоти сприйняття інформації ми їх об'єднали. Склад креслень КР:

· Загальні дані проекту

· Загальні вказівки до проекту

· Схема розташування фундаментів

· Перерізи фундаментів в характерних напрямках із зазначенням типу армування, розмірів перетину і класу бетону

· Специфікація матеріалів фундаментів

· Схема розташування ростверку фундаментів (при наявності)

· Схема розташування плити  підлог (при наявності)

· Схема армування плити підстави підлог (при наявності)

· Специфікація матеріалів плити підлог (при наявності)

· Схема розташування монолітного пояса (при наявності)

· Схема армування монолітного пояса (при наявності)

· Специфікація матеріалів для виготовлення монолітного поясу (при наявності)

· Схема розміщення елементів перекриття

· Схема розташування і армування монолітних ділянок (при необхідності)

· Схема розташування несучого кістяка покрівлі (при необхідності)

· Схема розташування кроквяної системи покрівлі

· Схема розташування кроквяної системи навісів ганку, веранди майданчики над авто

· Специфікація кроквяної системи та покрівельних матеріалів

· Схема розташування і специфікації перемичок

· Конструкція сходів (при наявності)

Інженерними розділами проекту можуть бути укомплектовані всі проекти, інженерні рішення в проекті грунтуються на діючих нормах, із застосуванням сучасних рішень і технологій, застосуванням сучасних пристроїв і матеріалів.

До складу інженерних розділів входять:

1.    Опалення і вентиляція (схеми планів з розташуванням мереж опалення, радіаторів, теплих підлог, схема планів з розташуванням системи вентиляції, схема облаштування колекторів підлогового опалювання, схема облаштування магістрального колектора опалення і обв'язки котла, аксонометрія мереж)
2.    Водопровід і каналізація ( схеми планів з розташуванням мереж водопроводу, схеми планів з розташуванням мереж каналізації, аксонометрична схема мережі каналізації, аксонометрична схема мережі водопроводу)
3.    Електропостачання і освітлення ( поэтажные плани електропостачання, поэтажные плани освітлення, облаштування розподільних щитків, схема заземлення).
 

Ми пропонуємо розумну вартість за індивідуальні рішення  по інженерному забезпеченню будинку. Ми в проектах пропонуємо саме індивідуальні рішення , що будуть адаптовані до певного будинку на певній ділянці, їх реалізація створить комфортні умови для життя, оскільки в розробці розділів беруть участь не лише інженери проектувальники, але і практики що займаються монтажем і налаштуванням відповідних систем. Вартість  проекту інженерних систем складає всього 30%% від вартості проекту.

Кожен з проектів Fashion Home можна адаптувати до Ваших побажань по плануванню, зовнішньому вигляду або умовам конкретної ділянки, замовивши доповнення до проекту.